لطفا به مطالب زیر توجه ویژه ای داشته باشید

ضمن تشکر از خرید خودآموز انگلیسی Get English- avatar خواهشمندیم به مطالب زیر توجه بفرمایید:

 

جهت نصب دقیق  برنامه و استفاده از راهنمای نصب لطفا به کانال تلگرامی ما  به آدرس @getenglishhelp  و یا

www. telegram.me/getenglishhelp و یا سایت www.gets.ir یا www.partodanesh.com  مراجعه نمایید

راهنمای دقیق نصب برنامه را دانلود نمایید فایل راهنمای به صورت pdf  و همچنین به صورت فیلم آموزش نصب نرم افزار می باشد

 

  1. گارانتی :

گارانتی دی وی دی های خریداری شده شما از تاریخ خرید به مدت یک هفته خواهد بود و درصورتیکه مشکلی برای هر یک از دی وی دی ها محصول شما وجود داشته باشد موسسه پرتودانش موظف به رفع مشکل سخت افزاری می باشد.

  1. پشتیبانی :

این محصول شامل یکسال پشتیبانی تلفنی و یا حضوری برای رفع مشکلات نصب محصول می باشد و درصورتیکه طی یکسال دی وی دی های محصول خریداری شده به هر دلیل  دچار مشکل گردد موسسه با دریافت مبلغ هر دی وی دی 5 هزارتومان و هزینه ارسال موظف به ارسال دی وی دی مورد نظر شما می باشد.

  1. ارتباط مستقیم با واحد پشتیبانی :

در صورتیکه جهت نصب برنامه با مشکل مواجه شدید می توانید با شماره تلفن 02188025428 و 02166567020 در ساعات 12 تا 16 در روزهای شنبه تا چهارشنبه تماس حاصل نمایید و نیز برای دریافت کد فعال سازی محصول می توانید به صورت شبانه روزی با تلفن گویای 02188997939 تماس حاصل نمایید.

  1. خدمات آپدیت :

خدمات آپدیت محصول به مدت 5 سال میباشد و در صورتیکه نسخ جدیدی از محصول تولید گردد مشترک دیگر نیاز به خرید مجدد  نسخه جدید محصول نمی باشد و  فقط با پرداخت یک سوم هزینه محصول جدید  نسخه جدید محصول را دریافت می نماید.

  1. خدمات آزمون :

با خرید محصول Get English- avatar در طول مدت پشتیبانی یک نفر امکان شرکت در آزمون پایان دوره به صورت حضوری را خواهد داشت و در صورت قبولی در امتحان پایان دوره امکان دریافت گواهی یا دیپلم آموزش غیر حضوری زبان را خواهد داشت .

  1. تخفیف در خرید های بعدی :

کلیه مشترکین خودآموز Get English- avatar در صورتیکه تمایل به خرید محصول برای اقوام و دوستان خود باشند می توانند با ذکر نام و کد محصول خود از 20 درصد تخفیف ویژه برخوردار گردند و نیز در صورت تمایل به خرید تعداد بالای 50 نسخه و اخذ تخفیف مازاد با واحد فروش تماس حاصل نماید.

  1. کد فعال سازی مازاد:

در صورتیکه از 3 کد فعال سازی محصول استفاده نموده اید و تمایل به خرید 3 کد فعال سازی جدید می باشید می توانید با پرداخت هزینه 45 هزار تومان از سه کد فعال سازی جدید برخوردار گردید.

  • همچنین برای نصب برنامه موبایلی GET ENGLISH ویزه موبایلهای اندرویدی ،خواهشمندیم  به آدرس gets.ir  مراجعه نمایید

(در صورت رضایت از برنامه لطفا با اختصاص 5 ستاره به برنامه ما را در تولید نسخ بعدی از ما حمایت فرمایید).

 

 

 

 

  • جهت بهرمندی از آموزش زبان انگلیسی به صورت روزانه توسط اساتید موسسه پرتودانش بر روی موبایل می تواند عضو کانال تلگرامی ما شوید

آدرس کانال ما در تلگرام   www.telegram.me/getenglish و یا @getenglish

اینساگرام  @getenglish

با سپاس واحد پشتیبانی خودآموز Get English- avatar

تلفن واحد فروش و اخذ نمایندگی : 0218802358  تلفن واحد آموزش حضوری و غیر حضوری ویژه سازمانها و شرکتها : 02188716400